שורש ליקוריץ

בשנים האחרונות רבים נחשפו לעדויות של אנשים בדבר הסגולות של שורש הליקוריץ. בעקבות זאת התעוררו שאלות רבות אצל מתעניינים, כמו למשל מה יתרונותיו של צמח זה ועוד. במאמר זה נרחיב אודות שורש ליקוריץ, ההבדלים בין השורש לכמוסות אשר מוצעות לכם והיתרונות של צמח זה וזאת בכדי שתוכלו להחליט באופן מושכל באם אתם מעוניינים לקנות את המוצר אותו אנו מוכרים באתר האונליין שלנו וזאת על מנת להתחיל ליהנות משיפור באיכות חייכם ובריאותכם.

שורש ליקוריץ – תוסף תזונה חשוב

השאלה הראשונה והחשובה אותה אנשים שואלים היא מהו שורש ליקוריץ. נכון לשנת 2021 שורש זה נחשב לאחד מתוספי התזונה הפופולאריים ביותר וזאת לאור יתרונותיו הרבים. כאן מדובר על צמח עליו נעשו שורה ארוכה של מחקרים שהובילו למסקנה שמדובר על צמח אשר עוזר קלינית לניקוי העורקים. צמח זה נמצא כיעיל למניעת משקעי כולסטרול בדפנות העורקים ולניקוי משקעים קיימים.

מה גורם לרדיקלים חופשיים שמובילים לחמצון?

רוב האנשים אינם מודעים לכך שכולסטרול שוקע בעורקים משום שהוא מתחמצן. החמצון נובע מתהליך כימי בגוף יש רדיקלים חופשיים. חשוב להבין שבגופנו יש סוגים רבים של רדיקלים חופשיים ולכל סוג אנו זקוקים לנוגד חמצון אשר ינטרל את אותו רדיקל חופשי שמזיק. כמובן שאורח חיים בריא הכולל תזונה מאוזנת ועשירה בירקות ירוקים ופירות יכול לעזור במידה רבה, אך פעמים רבות אין זה מספיק והגוף שלנו זקוק לכלי עזר נוספים שיכולים להפחית את אותו כולסטרול מחומצן. כאן נכנס לתמונה אותו שורש ליקוריץ.

צפו בעדות של אבי זיסקינד ושל דינה המשתמשים בליקוריץ+ פלוס המקורי:

ליקוריץ יתרונות בריאותיים – תוצאות מחקר מאת פרופסור אבירם

טרם אתם קונים שורש ליקוריץ חשוב שתהיו מודעים למחקר החשוב של פרופסור מיכאל אבירם מהפקולטה לרפואה בטכניון. פרופ' אבירם חקר מיצוי של ליקוריץ והגיע למסקנה אותה הוא פרסם עוד בשנת 1997 שמיצוי ליקוריץ מעכב חמצון של כולסטרול אצל אנשים. במחקר על עכברים המסקנה הייתה שהמיצוי של הליקוריץ ניקה באופן משמעותי את העורקים.

במחקר אשר כלל אנשים עם כולסטרול גבוה שנטלו ליקוריץ במשך חודש, המסקנה הייתה שהרמה של הכולסטרול הרע הייתה נמוכה בחמישים וחמישה אחוזים לעומת המצב בו הוא היה כאשר החלו ליטול את הליקוריץ. בנוסף, הייתה ירידה משמעותית בכמות הטריגליצרידים בדם וירידה של כ- 10 אחוזים בלחץ הדם. בסופו של דבר המסקנות מהמחקרים הצביעו על כך שהליקוריץ הפחית באופן משמעותי את הקצב של שקיעת הכולסטרול הדפנות העורקים, דבר שאפשר לעורקים להתנקות במהלך הזמן.

צפו בפרופסור אבירם שמסביר על סגולות ליקוריץ: 

האם שורש ליקוריץ יכול לעזור גם לכם?

הרבה אנשים שואלים את עצמם האם הם קהל היעד המתאים לנטילת ליקוריץ. כלומר, האם נטילת הליקוריץ אכן תשפיע עליהם לטובה. התשובה היא חיובית. כן. בשנים האחרונות ניתן לקרוא מאמרים רבים אשר מפרטים אודות ליקוריץ סגולות. אנשים להם כדאי ליטול כמוסות שורש ליקוריץ הם אלו שסובלים ממחלות לב, תעוקת חזה, לאחר התקף לב, רמות כולסטרול גבוהות, כאלו לאחר צנתור או ניתוח מעקפים, חולי סכרת וטרום סכרת ואנשים שסובלים מ – HDL נמוך. חשוב לדעת שתוסף זה אידיאלי לכולם שכן הוא עוזר בניקוי של העורקים אצל כל אחד ובכך הוא מעניק מעטפת הגנה מפני מחלות שונות המערבות את כלי הדם.

שורש ליקוריץ יכול להזיק?

יש אנשים שחוששים ליטול את שורש ליקוריץ כי הם שמעו שצמח זה יכול להזיק להם, אם מדובר על עלייה בלחץ הדם או כל מיני תופעות לוואי נוספות. כאן חשוב לדעת שהשורש עצמו של הצמח עלול לגרום לכל מיני תופעות לוואי מסוכנות, אך כאן לא מדובר על שורש ליקוריץ אלא על המיצוי של שרש זה. המיצוי אינו יכול לגרום לנזקים כלשהם ואין סכנה בנטילת כמוסות ליקוריץ פלוס המקורי אותו אנו מציעים לכם.

בכדי לחזק את מה שרשמנו חשוב שתהיו מודעים לכך שאותו חומר אשר נשאר לאחר מיצוי שורש ליקוריץ הוא גלברידין שידוע כבעל תכונות אשר עוזרות בהורדת לחץ דם והורדת רמת כולסטרול. בנוסף, מדובר על נוגד חמצון חזק בטבע, דבר אשר יכול לסייע לכל מי חולה במחלות כרוניות שונות.

חשוב לדעת שמשתמשים בליקוריץ אלפי שנים ברפואת המזרח וזאת בכדי לטפל במחלות שונות. במערב החלו להשתמש בו רק בעשור האחרון. שכן, הוא מכיל רשימה ארוכה מאוד של נוגדי חמצון וכן ערכים תזונתיים רבים כמו למשל ברזל, אשלגן, ויטמינים מסוגים שונים, אבץ ועוד.

שורש ליקוריץ

ליקוריץ סגולות – יתרונותיו של ליקוריץ פלוס

1. שיפור הכולסטרול הרע
מיצוי שורש ליקוריץ עוזר בהפחתת שקיעת הכולסטרול בדפנות העורקים וזאת משום אותם נוגדי חמצון שבו. הוא אט אט עוזר לגוף לנקות את העורקים עד אשר נוצר איזון בין קצב שקיעת הכולסטרול בעורקים לבין קצב הניקוי של העורקים והעורקים אינם עתידים להיסתם.

2. עוזר בהורדת הלחץ דם
מחקרים שבוצעו על ידי פרופסור אבירם בישראל הצביעו על כך שנטילה קבועה של כמוסות ליקוריץ פלוס המקורי יכולה להוביל לירידה של כ- 10% בלחץ הדם.

3. התמודדות עם סכרת –
נטילת כמוסותיו של צמח הליקוריץ יכולה לעזור במידה רבה להתמודדות עם סוכרת, שכן הוא מכיל אמורפרוטינים אשר ידועים כמפחיתים את רמת הסוכרים בגוף וחומצות השומן. באם אתם כבר חולים בסוכרת, הליקוריץ יעזור לכם בשמירה על איזון סוכרים תקין וימנע במקרים רבים היווצרות של כבד שומני.

4. הקלה על מערכת הנשימה –
נטילת כמוסות ליקוריץ יכולות לעזור במידה רבה לכל מי שסובל מאסטמה ברונכיטיאלית וברונכיט שכן הליקוריץ מכיל כל מיני חומרים אנטי דלקתיים אשר עוזרים בהרחבת דרכי הנשימה, עוזרים בהפחתת הדלקתיות ומסייעים לפירוק הליחה.

5. קרוהן קוליטיס ועוד –
מכיל נוגדי חמצון חזקים אשר מחזקים את המעיים והקיבה, דבר אשר עוזר בהתמודדות עם בעיות עיכול וכל מיני כיבים. כמו כן הוא משפר את אספקת הדם לכל מיני אזורים פגועים בגוף ועזור להילחם במחלות דלקתיות כמו קרוהן וקוליטיס ומקל על מצבים של גזים ונפיחות.
6. חיזוק המערכת החיסונית –
ליקוריץ עוזר בחיזוק המערכת החיסונית וזאת משום שהוא מכיל נוגדי חמצון חזקים.

אלו הם רק חלק מיתרונותיו של ליקוריץ פלוס המקורי. בנוסף, אנשים מספרים אודות סגולות נוספות של הליקוריץ כמו למשל שיפור מצבים של דלקות חניכיים, עששת, הפחתת תופעות גיל המעבר והתמודדות עם בעיות עור שונות.

 

חבילות ליקוריץ פלוס המקורי בכמוסות

 

חבילת היכרות של שורש ליקוריץ

 

שאלות ותשובות אודות שורש ליקוריץ וסגולותיו

האם לצרוך את שורש ליקוריץ או בכמוסות?

שורש הליקוריץ עובר תהליך מיצוי ייחודי בפטנט ובכך ניתן ליהנות מיתרונותיו הרבים של השורש, הדרך הטובה ביותר היא ליטול אותו בכמוסות. 

האם שורש ליקוריץ יכול לסייע כנגד מחלות?

עפ"י המחקר של פרופסור אבירם הוכח כי צריכה של ליקוריץ מסייעת כנגד מחלות רבות - ראו עדויות ואת המחקר באתר.

מהם סגולותיו העיקריות של שורש ליקוריץ?

סגולותיו של השורש רבות לרבות: הורדת הכולסטרול הרע, הורדת לחץ דם, התמודדות עם נזקי הסוכרת, חיזוק המערכת החיסונית ועוד.