אודות | חברת ליקוריץ+ פלוס המקורי » ליקוריץ+

ליקוריץ'+ למה זה עובד?

מה הופך את

ליקוריץ+ למוצר מצליח כל כך? 

מה יש בשורש

הליקוריץ הטבעי, שמשפר לאלפי חולי סוכרת את החיים?

בתפקיד הנבל: הכולסטרול הרע

למחלת הסוכרת יש נזקים רבים. חלק מהסימפטומים כרוכים בחוסר נוחות, אחרים בכאבים בלתי נסבלים ויש גם תופעות שעלולות להיות מסכנות חיים. טרשת עורקים היא אחת מהן. הסוכרת גורמת לטרשת עורקים מוגברת, הנגרמת כתוצאה מחמצון הכולסטרול. ברגע שאנחנו נחשפים לרדיקלים חופשיים המגיעים מהאוויר המזוהם שאנו נושמים, צריכת מזון מעובד או חיים תחת לחץ רב – הכולסטרול עלול להתחמצן ולהפוך למזיק במיוחד, או במילים אחרות: לכולסטרול "רע". אך הדבר החשוב ביותר לדעת הוא שלא כמות הכולסטרול היא שקובעת את בריאותנו, אלא איכותו. וכאן בדיוק נכנס הליקוריץ לתמונה.

בתפקיד המלאך השומר: ליקוריץ

צמח הליקוריץ מפחית ב-55% את רמת הכולסטרול המחומצן בגוף (LDL) הגורם להיצרות עורקים. אך אם חשבתם שתוכלו פשוט ליטול שורש ליקוריץ וללעוס אותו להנאתכם – ובכן, אין כך הדבר. כדי שהאיכויות החשובות שלו באמת יפעלו בגופנו את פעולתן הטובה, חשוב לזקק את הליקוריץ ולהביא למיצוי אלכוהולי איכותני שלו – וזה בדיוק מה שעשינו. הטכנולוגיה העומדת מאחורי מיצוי צמח הליקוריץ היא אדירה ומורכבת, והתוצאות שלה נהדרות: בתום התהליך המפיק משורש הליקוריץ את נוגדי החמצון הפעילים, נוצר מיצוי איכותי שיש לו סגולות נפלאות בהקלה על הסימפטומים שגורמת טרשת העורקים, כולל "ניקוי" הרעלים מהעורקים.

הגיע הזמן לחיות נכון

הבריאות שלנו תלויה רק בנו. ככל שנבין כיצד הגוף שלנו עובד, מה מניע אותו, מה טוב לו, מה פחות, מה עושה לו נזק ומה מרפא אותו – כך נדע לחיות נכון, טוב ואיכותי יותר, בדיוק כמו שמגיע לנו. אין סיבה בעולם שתסבלו מכאבים, טשטוש ראייה, רגליים שורפות, לחץ, קושי להתאמץ וכל חולי אחר – כי הליקוריץ פלוס המקורי כאן לצידכם, והוא יכול לסייע לכם להרגיש הרבה יותר טוב. אלפי לקוחות מרוצים כבר נהנים מאיכות חיים טובה, ועכשיו תורכם!

נשמע נהדר, איך מתקדמים?

האיכויות המדהימות של שורש הליקוריץ הפכו לכמוסה איכותית וקומפקטית – וכעת כל שנותר לכם הוא ללחוץ על כפתור קטן ולהזמין אותו להיכנס אליכם הביתה. בהזמנה מהירה ומאובטחת, תוכלו לבחור את כמות הכמוסות הרצויה, למלא את פרטיכם והופס – השליח שלנו יגיע עד אליכם, עם הבשורה הכי טובה שיש לבריאות שלכם.

לרכישה מאובטחת »