הצהרת פרטיות

הצהרת פרטיות

----

חלק 1 - מה אנו עושים עם המידע שלך?

כאשר אתה רוכש משהו מהחנות שלנו, כחלק מתהליך הקנייה והמכירה, אנו אוספים את המידע האישי שאתה נותן לנו, כגון שמך, כתובתך וכתובת הדוא"ל שלך.
כאשר אתה גולש בחנות שלנו, אנו מקבלים באופן אוטומטי את כתובת פרוטוקול האינטרנט (IP) של המחשב שלך כדי לספק לנו מידע המסייע לנו ללמוד על הדפדפן ומערכת ההפעלה שלך.
שיווק בדוא"ל (אם רלוונטי): ברשותך, אנו עשויים לשלוח לך הודעות דוא"ל על החנות שלנו, מוצרים חדשים ועדכונים אחרים.

חלק 2 - הסכמה

איך אתה מקבל את הסכמתי?
כאשר אתה מספק לנו מידע אישי על מנת להשלים עסקה, ולאמת את כרטיס האשראי שלך, הזמנה, לארגן משלוח או לחזור רכישה, אנו לרמוז כי אתה מסכים שלנו האיסוף בה ולהשתמש בה משום כך ספציפי בלבד.
אם אנו מבקשים את הפרטים האישיים שלך מסיבה משנית, כמו שיווק, אנו נשאל אותך ישירות על הסכמתך המפורשת, או תספק לך הזדמנות לומר לא.

כיצד ניתן לבטל את הסכמתי?
אם לאחר הסכמת לך, תשנה את דעתך, אתה יכול לבטל את הסכמתך לנו ליצור איתך קשר, לאיסוף, שימוש או החשיפה המתמשך של המידע שלך, בכל עת, על ידי פנייה אלינו    sales@licorice-health.com
licorich
רנואר 44 קרית אתא

חלק 3 - גילוי

אנו עשויים לחשוף את הפרטים האישיים שלך אם אנו נדרשים על פי חוק לעשות כן או אם אתה מפר את התנאים וההגבלות שלנו.

חלק 4 - הופעה

החנות שלנו מתארח ב- Shopify Inc. הם מספקים לנו את פלטפורמת מסחר אלקטרוני מקוון המאפשר לנו למכור את המוצרים והשירותים שלנו לך.
הנתונים מאוחסנים באמצעות אחסון נתונים של Shopify, מסדי נתונים ויישום כללי Shopify. הם מאחסנים את הנתונים שלך בשרת מאובטח מאחורי חומת אש.

תשלום:
אם תבחר שער תשלום ישיר כדי להשלים את הרכישה, ולאחר מכן Shopify מאחסן את נתוני כרטיס האשראי שלך. היא מוצפנת באמצעות תקן אבטחת תעשיה של כרטיס תשלום (PCI-DSS). נתוני העסקה שלך מאוחסנים רק כל עוד יש צורך להשלים את עסקת הרכישה שלך. לאחר מכן, פרטי העסקה שלך נמחקים.
כל שערי התשלום הישירים עומדים בסטנדרטים שנקבעו על ידי PCI-DSS כפי שנוהלו על ידי PCI Security Standards Council, שהוא מאמץ משותף של מותגים כמו ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס וגילוי.
דרישות PCI-DSS מסייעות להבטיח את הטיפול המאובטח של פרטי כרטיס האשראי על ידי החנות שלנו וספקי השירות שלה.
לתובנות נוספות, מומלץ גם לקרוא את תנאי השימוש של Shopify שירות (https://www.shopify.com/legal/terms) או הצהרת פרטיות (https://www.shopify.com/legal/privacy).

פרק 5 - שירותי צד שלישי

באופן כללי, ספקי צד שלישי המשמשים אותנו רק לאסוף, להשתמש ולהפיץ את המידע שלך כדי צורך צורך לאפשר להם לבצע את השירותים שהם מספקים לנו.
עם זאת, ספקי שירות צד שלישי מסוימים, כגון שערים תשלום ומעבדי עסקת תשלום אחרים, יש מדיניות פרטיות משלהם בגין למידע שאנו נדרשים לספק להם לעסקאות הקשורות לרכישות שלך.
עבור ספקים אלה, מומלץ לקרוא את מדיניות הפרטיות שלהם, כך שתוכל להבין את האופן שבו המידע האישי שלך יטופל על ידי ספקים אלו.
בפרט, זכור כי ספקים מסוימים עשויים להיות ממוקמים או יש מתקנים הממוקמים שיפוט שונה מאשר לך או לנו. אז אם תבחר להמשיך עם עסקה המערבת את שירותיו של ספק שירות צד שלישי, אז המידע שלך עלול להתחייב לחוקי השיפוט (הים) שבו שספקו שירות או מתקניו נמצאים.
כדוגמא, אם אתם נמצאים בקנדה העסקה שלך מעובדת על ידי שער תשלום נמצא בארצות הברית, אז פרטיך האישיים המשמשים להשלמת עסקה שעשוי להיות כפוף לגילוי תחת חקיקת ארצות הברית, ובכלל זה החוק הפטריוט.
לאחר שתצא מאתר האינטרנט של החנות שלנו או שתנותב מחדש לאתר או ליישום של צד שלישי, אינך כפוף עוד למדיניות פרטיות זו או לתנאים ולהגבלות של האתר שלנו.

קישורים
כאשר אתה לוחץ על קישורים בחנות שלנו, הם עשויים להפנות אותך מהאתר שלנו. איננו אחראים לנוהלי הפרטיות של אתרים אחרים ומעודדים אותך לקרוא את הצהרות הפרטיות שלהם.


פרק 6 - ביטחון

כדי להגן על המידע האישי שלך, אנו נוקטים אמצעי זהירות סבירים ופעל לפי שיטות העבודה המומלצות בתעשייה כדי לוודא שהוא לא הפסיד בצורה לא נכונה, נעשה שימוש לרעה, גישה, גילוי, שינוי או הרס.
אם אתה מספק לנו את פרטי כרטיס האשראי שלך, המידע מוצפן באמצעות טכנולוגיית שכבת שקע מאובטחת (SSL) ומאוחסן בהצפנה AES-256. אמנם אין שיטה של ​​שידור דרך האינטרנט או אחסון אלקטרוני הוא 100% מאובטח, אנו בצע את כל הדרישות PCI-DSS וליישם כללי נוסף